Auri Knowledge
Start a conversation
Request Proposal

Vizsgálatvezető

Job ID: 202002

Location: Budapest

Job Description

Az ATRC Aurigon Toxikológiai Kutatóközpont Kft. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnikai, gyógyszipari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Csapatunk további erősítésére dunakeszi telephelyünkre keresünk mielőbbi kezdéssel:

vizsgálatvezetőt

Feladatok:

  • Pre-klinikai toxikológiai, farmakológiai és farmakokinetikai kísérletek tervezése, szervezése;
  • Vizsgálatok kivitelezése különböző kezelési és mintavételi módszerekkel;
  • A vizsgálatokhoz szükséges műtétek elvégzése;
  • A vizsgálati eredmények értékelése;
  • Állategészségügyi ellátásban való részvétel.

Elvárások:

  • Állatorvos végzettség
  • Vonatkozó szabályzatok és irányelvek követése és alkalmazása;
  • Lelkes és ügyes a gyakorlati munkában;
  • Logikus, rendszerező gondolkodás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Jó számítógépes ismeretek (excel, word);
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó csapatjátékos, aki képes önállóan dolgozni;
  • Nyitott az új ismeretekre és módszerekre.

Egyebek:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny;
  • Német nyelvtudás előny.

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkiszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • In vivo kísérletek vezetésében való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Versenyképes fizetést;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Angol nyelvű szakmai önéletrajzot fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi
e-mail címre kérjük küldeni: info@atrc.eu